Unplugged v Pape s bratislavskou kapelou Horehigh

Dátum a čas:
štvrtok - 10. 01. 2019 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


Bratislavská kapela Horehigh (hore háj) má za sebou už veľa úspešných koncertov. Košickému publiku sa predstaví 10. januára o 19:00 hod. v kaviarni Papa v Kasárňach/Kulturparku na unplugged koncerte.

Horehigh je alternatívny pop band, obklopený okolo speváka Richarda „Rixa“ Chovana, ktorého poznáme aj ako finalistu poslednej série Superstar. Zrod kapely sa datuje do roku 2013, kedy spoluzakladajúci člen Život spolu s Rixom po niekoľkých spoločných skúškach predstavili svoj nový projekt.

Napriek vysokej fluktuácii členov sa hudobná formácia ustálila a pripravila koncertný program s novým bubeníkom Marekom Saskom (Inotaj, Trilobeat). Na elektrickej gitare sa predstaví matematicko-atmosférický Jakub Čulík (Exit Toilete, Crabslide). Posledným členom, ktorý pribudol do partie iba nedávno, je skúsený basgitarista Jakub Hrozáň (Celeste Buckingham Band, Vibe Machine, Dominika Titková & Friends).

Rixo, ako aj celá kapela, v tomto období intenzívne pracujú na nových veciach, ktoré postupne predstavia v podobe singlov. Slovenské texty a vesmírna hudba sú zárukou, že sa s nimi rýchlo stotožníš. Neváhaj a príď si vypočuť hudbu tak, ako ju cíti Horehigh.

Vstup voľný

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.