Unplugged v Pape s Chrisom Ellysom

Dátum a čas:
štvrtok - 14. 02. 2019 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


Na unplugged koncerte v Pape v Kasárňach/Kulturparku si na svoje prídu priaznivci Chrisa Ellysa z Prešova. Sólový umelec, radiaci sa do mladej vlny hudobnej scény na Slovensku, na ktorej pôsobí od roku 2016, vystúpi 14. februára o 19:00 hod. Jeho hudba žánrovo inklinuje k indie pop folku s nádychom rocku.

Christian Forgáč allias Chris Ellys si z hudobnej súťaže Tootoot odniesol zlaté ocenenie „Top Fan Band 2016“  a nominovaný bol v rámci cien „Objav roka 2016“ na domácich Radio_Head Awards. Jeho piesne sú odrazom jeho vlastného života a v textoch v angličtine sa ukrývajú jeho názory, pocity, zážitky a skúsenosti.

Svoje debutové EP „Lonely Tree“ vydal v závere roka 2016 a prezentoval ho na európskom turné po 8 krajinách. Vystúpil na festivaloch GRAPE, Łódź Songwriters Festival (PL), Record Store Day (NL), Bunda Rokas (LT) a veľa ďalších.

Český spevák roku 2016 Thom Artway sa o ňom vyjadril  ako o krásnom príklade úprimnosti k hudbe, ktorá vo vás vyvolá radosť alebo „slzy šťastia“.

Aktuálne finišujú prípravy nového nosiča, na ktorom sa predstaví niekoľko hudobných hostí. Na začiatku nového roka sa fanúšikovia môžu tešiť na jeho premiéru.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.