Unplugged v Pape s kapelou AfterCROW

Dátum a čas:
sobota - 20. 05. 2017 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


„Hráme hudbu, ktorá má ambície niečo povedať ostatným, odovzdať im naše emócie a myšlienky. Hráme pop–rock, ale trošku ináč. Ide nám o úprimnosť v hudbe, ale aj mimo nej,“ tvrdia o sebe členovia košickej kapely AfterCROW. Svojich fanúšikov o tom budú môcť presvedčiť na unplugged koncerte v parku pred pavilónom PAPA 20. mája o 19:00 hod.

Košickí hudobníci hrajú spolu od začiatku októbra 2012. Ich súčasnú zostavu tvorí Miroslava Vargová, Marek Gmuca,  Maroš Zakuťanský, Vladimír Fochler a Peter Lipjanec.

Kapela sa vyprofilovala do klasickej pop-rockovej zostavy. Po prvom deme sa v máji 2013 najlepšie „zatočila“ na rockovom košickom kolotoči a stala sa víťazom 15. ročníka súťaže RoKoKo. So skladbou Chceme sa dostala do finále 29. ročníka piesňovej súťaže Košický zlatý poklad.

„Začiatkom tohto roka po prijatí speváčky Mirky sme začali tvoriť nové skladby, ktoré nás nakopli novým smerom s prvkami elektronickej hudby. Našou ambíciou je v tomto roku nahrať debutový album, na ktorom budú nové veci, ale aj skladby z predošlej tvorby. Našim priaznivcom predstavíme novinky práve na našom májovom koncerte v Pape,“ prezradil člen skupiny Maroš Zakuťanský.

 Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.