Unplugged v Pape s kapelou Interferencia

Dátum a čas:
štvrtok - 06. 09. 2018 - 16:00 - 17:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


Na septembrovom unplugged koncerte v Pape v Kasárňach/Kulturparku privítame šesťčlenné zoskupenie hudobníkov z okolia Michaloviec. Kapela Interferencia hrá prevzaté pesničky, ktoré si upravuje. Zahrá ich 6. septembra o 18:00 hod.

Na začiatku ich hudobnej cesty stáli dve dievčatá. Jana Čisárová hrala na klavíri a Ivica Fejleková spievala. Všetko sa to začalo na súkromnej hodine fyziky, čo ich inšpirovalo aj k fyzikálnemu názvu budúcej kapely. Ku dvojici sa neskôr pridal otec speváčky Vlado Fejlek s gitarou, čím sa výber skladieb posunul do rýchlejšieho a rytmickejšieho tempa. Pred rokom odohrali svoj prvý koncert. Rozhodli sa medzi seba prijať ďalších hudobníkov. Novými členmi sa stali Gabriel Hališčák (basa) a za bicie zasadol Marek Hrdinský. Päticu doplnila ešte  huslistka Zuzana Rošková. Repertoár kapely sa nesie hlavne v rytme funky pesničiek, obohatených o „slaďákovské“ melódie. V ich podaní znejú piesne zo súčasnej i staršej popovej tvorby.

Vstup voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.