Unplugged v Pape s Linou Mayer

Dátum a čas:
utorok - 12. 07. 2016 - 18:00 - 19:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


Na júlový akustický koncert v pavilóne Papa v Kasárňach/Kulturparku príde tentoraz zástupkyňa nežnejšieho pohlavia. Hosťom večera bude speváčka Lina Mayer, čiže Katarína Majerníková, ktorá sa síce do finále prvej Česko-Slovenskej SuperStar v roku 2009 neprebojovala a vypadla v treťom semifinálovom kole, ale nezabránilo jej to v tom, aby sa presadila na poli hudby a spevu.

Svoje vokálne schopnosti predviedla aj ako speváčka pre súťažiacich reality šou Let´s Dance. V roku 2012 vydala energický debutový singel Dream. Objavila sa aj vo videoklipe k piesni Lily od kapely Call Me Steve. Jej frontmanom bol Laco Rychtárik, režisér klipov Mira Jaroša či skupiny Nocadeň. Ďalší jej singel má názov Personal Sky. Elektropopová pieseň predstavuje nielen svojim hudobným aranžmánom, ale aj textom hymnu ľahkosti bytia. Je reakciou speváčky na dnešný svet, v ktorom často ľudia akoby len existovali a nie žili.

Od počasia závisí, či si Linu vypočujú jej priaznivci pod korunami stromov v parku alebo vo vnútri. Medzi svojich fanúšikov zavíta 12. júla o 20:00 hod.

Vstup: voľný


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.