Unplugged v Pape s Martinom Brečkom

Dátum a čas:
sobota - 18. 11. 2017 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


Košickému spevákovi, gitaristovi a textárovi Martinovi Brečkovi priniesol vlaňajší ročník autorskej pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad víťazstvo s pesničkou Slová. Po roku je na svete už jeho debutový album Prvý s jedenástimi skladbami. Nezaspal na vavrínoch, ale tvorí a koncertuje. Krstiť svoju prvotinu príde do pavilónu Papa v Kasárňach/Kulturparku.

Tento priestor nie je pre mladého hudobníka neznámy. V lete tu absolvoval unplugged koncert, ktorý si  zopakuje 18. novembra o 19:00 hod. a so svojimi priaznivcami sa podelí o radosť z nového CD, ktoré predstaví naživo a pridá čosi aj navyše. Vypočuť si budú môcť piesne Zachráň ma, Keď ťa nájdem, Slová, Ako sa máš, Príbehy, Na čom záleží, Ruža, Pieseň o tebe, Spomeň si, Lietanie, Ty spíš. To je plejáda titulov z nového albumu, ktoré zahrá a zaspieva tento slovenský interpret v sobotu večer.

Orientuje sa najmä na folk a pop s prvkami bluesu. Na hudobnej scéne sa pohybuje už niekoľko rokov. Hudba ho sprevádza počas celého života. Začiatky sú spojené s hrou na flautu a trúbku, neskôr si ho získala gitara a spev.

Vstup zdarma


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.