Unplugged v Pape s Martinom Brečkom

Dátum a čas:
piatok - 09. 06. 2017 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, pavilón Papa


Hosťom júnového unplugged koncertu v Pape v Kasárňach/Kulturparku bude vlaňajší víťaz autorskej pesničkovej súťaže Košický zlatý poklad Martin Brečko. Pred svojich fanúšikov predstúpi 9. júna o 19:00 hod. a okrem víťaznej piesne Slová, zahrá a zaspieva staršie i novšie skladby. Martinova pieseň, ktorá mu priniesla doteraz najväčší úspech, bude prvým singlom z pripravovaného albumu, ktorý práve nahráva.

Košický gitarista, spevák a textár sa orientuje najmä na folk a pop s prvkami bluesu. Na hudobnej scéne sa pohybuje už niekoľko rokov, a to okrem sólovej dráhy aj ako frontman kapely The Letters. Hudba ho sprevádza počas celého života. Začiatky sú spojené s hrou na flautu a trúbku, neskôr si ho získala gitara a spev, ktorým sa venuje dodnes. Jeho sólová dráha neznamená rozchod s kapelou. S klávesákom Milošom Šimurdom, bubeníkom Michalom Gogom a basgitaristom Viliamom Falisom pracujú na nových singloch.

Vstup: zdarma


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.