URASHIMA TARO – divadlo Hopi hope

Dátum a čas:
piatok - 28. 11. 2014 - 17:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


urashima taroPredstavenie Urashima Taro sociálneho divadla Hopi hope z repertoáru japonského sociálneho divadla ponúknu divákom mentálne handicapovaní umelci v Kasárňach/Kulturparku 28. novembra. Súčasťou podujatia bude vernisáž umeleckých diel o. z. ARTEST Košice a japonských detí z hanadskej školy HANADA YOUGO GAKKOU, SUWA-GUN,  NAGANO-KEN a premietanie slovenskej rozprávky O dvanástich mesiačikoch v japonskom jazyku naštudovanej japonským divadlom. 

Sociálne divadlo Hopi hope je stály divadelný súbor mentálne handicapovaných umelcov z o. z. Artest – polyestetické vzdelávanie znevýhodnenej mládeže, ktorí v spolupráci s nezávislými divadelnými súbormi vytvorili repertoár niekoľkých divadelných, tanečných a muzikálových predstavení.Prezentujú ho v divadlách, kultúrnych strediskách, centrách voľného času. Predstavenia sú pre širokú verejnosť a herci s nimi vystupujú na rôznych domácich a zahraničných festivaloch. Ďalším súborom je integrované divadlo, v ktorom vystupuje mládež zo zariadenia LUX, n.o. spolu s mladými ľuďmi, budúcimi sociálnymi pracovníkmi zo SSOŠ Bukovecká.

Vstup: voľný

 

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.