USE THE C!TY: Hudba v meste

Dátum a čas:
piatok - 03. 06. 2016 - 17:00 - 20:00

Miesto konania:
Centrum mesta


Festivalový piatok je už tradične oslavou hudby a tvorby košických skupín a sólistov. Atmosféra, ktorú dokáže navodiť viac než tridsiatka kapiel, hrajúca priamo medzi ľuďmi v uliciach, je zakaždým iná a plná pozitívnej energie. Zmes rôznych hudobných žánrov zaplaví pešiu zónu historickej časti centra mesta až po biele námestie pred Kasárňami/Kulturparkom 3. júna od 19:00 do 22:00 hod. Zoznam  a rozmiestnenie jednotlivých kapiel je na mape Hudba v meste mapa pdf, ktorú si môžeš stiahnuť do mobilu.

Zvuk rezidentov Tabačky vďaka spolupráci s festivalom Use The City odznie premiérovo aj priamo v uliciach východného pobrežia, v Košiciach. Počas troch hodín budete mať možnosť vypočuť si široký hudobný záber piatkových akcií Drumophone, Trigger, Moody a House of Unity. Párty stage Tabačka Nights sa bude nachádzať pri súsoší Immaculata. Počas večera zahrajú Martin Haberland, Tasun, Dead Janitor, Denes Toth, Majkl Kelso a Paradiso Rhythm.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.