USE THE C!TY: MOVE THAT PARK – tanečné workshopy

Dátum a čas:
sobota - 04. 06. 2016 - nedeľa - 05. 06. 2016 - 7:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Koľko hodín vydržíš tancovať bez prestávky? Otestuj sa na víkendovom tanečnom workshope a jednom z najväčších tanečných eventov v Košiciach – Move that park, ktorý sa koná v rámci festivalu USE THE C!TY v Bunkrovisku pred Kasárňami/Kulturparkom 4. a 5. júna, v sobotu od 9:00 do 20:00 hod. a v nedeľu do 15:00 hod.

mtpHip-hopová škola D. S. Studio si na festivalovú sobotu a nedeľu pripravuje spolu 17 hodín tanečných workshopov, špeciálne koncepty battlov, diskusie o histórii jednotlivých tanečných štýlov, after party a ešte omnoho viac. Čakajú ťa hodiny tanečných štýlov hip-hop, house, kuduro, dancehall, afro-house, breaking, waacking, popping, locking, lofting, choreo a chicago footwork s najlepšími domácimi lektormi a špeciálnymi hosťami zo zahraničia. Jedným z nich bude Joseph Go, víťaz Juste Debout, tanečník a lektor svetového formátu a priekopník tanečného štýlu kuduro v Európe.

Cena workshopu: 7 €/1 deň, 10 €/2 dni.

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.