Vadik Zibrov: Obrátená strana fotografie – výstava

Dátum a čas:
streda - 17. 04. 2019 - nedeľa - 05. 05. 2019 - 11:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark, Galéria Alfa


Ukrajinský fotograf, video reportér a spisovateľ Vadik Zibrov, známy vo svojom rodisku, ale aj za hranicami krajiny, predstaví svoje umelecké fotografie na výstave s názvom Obrátená strana fotografie v Galérii Alfa v Kasárňach/Kulturparku. Jeho zábery si budú môcť záujemcovia pozrieť od 17. apríla do 5. mája 2019.

Záľube fotografovať sa venuje viac než dvadsať rokov. Pôsobil v zahraničí a fotografoval viacero významných osôb. Ocenením jeho umeleckej tvorivosti a kvality fotografického umenia bola samostatná výstava v Dubaji a publikovanie vo svetových módnych časopisoch. Na svojich fotografiách zachytáva významné osobnosti, ale aj obyčajných ľudí, ktorých zobrazuje ako sofistikované postavy.

Vadik Zibrov je majstrom „módnej tvorby“, ktorú obohatil o samostatný štýl a chápanie podstaty ľudskej duše. Jeho práce pripomínajú vizuálny denník života, v ktorom je jediný moment odzrkadlený vo večnosti… Cez svoju umeleckú tvorbu chce osloviť aj iných umelcov. Niekedy provokatívne, inokedy vyzývavé, ale vždy pravdivé fotografie nútia človeka zabudnúť na všetko, čo ho obklopuje a v plnej miere sa vcítiť do iného sveta, v tomto prípade fotografie a duchovného sveta našich duší…

Výstava je súčasťou Dní Ukrajiny 2019 v Košiciach.

Vernisáž: 25. 4. 2019 o 17:00 hod.

Vstupné: 1 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.