Včielka Maja – hudobná rozprávka ZRUŠENÉ!

Dátum a čas:
nedeľa - 25. 09. 2016 - 13:00 - 14:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Predstavenie je z technických príčin ZRUŠENÉ! O novom termíne budeme informovať.

Ktoré dieťa by nepoznalo odvážnu šibalku včielku Maju a jej verných priateľov Vilka a Flipa. Autor muzikálu Miroslav Mojžiš voľne spracoval príbehy týchto postavičiek na základe princípu slobody a jedinečnosti každého z nás. Túžby vymaniť sa zo stádovitého stereotypu a dokázať naplniť svoje sny. S hudobnou rozprávkou Včielka Maja a jej dobrodružstvá prídu herci Divadla hudby do Kasární/Kulturparku 25. septembra o 15:00 hod. potešiť všetky deti.

Táto kultová rozprávka vznikla podľa útlej knižky z roku 1912. Napísal ju nemecký spisovateľ Waldemar Bonsels. Bola to jediná knižka pre deti, ktorú napísal a už od svojho prvého vydania sa stala bestellerom a postupne ju preložili do 41 jazykov. Animovaný seriál vznikol až 63 rokov po prvom knižnom vydaní a od začiatku lámal rekordy. Včielka Maja je prosto pojem a filmová postavička, ktorá nestarne. Snaží sa ujsť z neosobného a prepchatého úľa, ktorému ide len o med a peľové guľky. Obdivuje krásu a dokonalosť prírody, vychutnáva si život plnými dúškami. Kto by si nechal ujsť príležitosť vidieť ju znova. Žiadne dieťa asi netreba dvakrát prehovárať na predstavenie. Maja je totiž stále obletovaná.

Vstupné: deti 2,50 €/dospelí 3,50 €


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.