Večer moderného tanca – tanečné divadlo

Dátum a čas:
sobota - 18. 02. 2017 - 18:00 - 19:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Tanečné divadlo Bralen z Bratislavy a Súkromné konzervatórium Košice pozývajú na predstavenie s názvom Večer moderného tanca, ktoré sa uskutoční 18. februára o 18:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku.

Bralen spája ambicióznych, talentovaných a výnimočných umelcov. V súčasnosti v ňom pôsobí 90 mladých ľudí vo veku od 10 do 35 rokov, ktorí tam nachádzajú vhodné podmienky na rozvoj svojho talentu a sebarealizácie. Svoju tanečnú kariéru v Bralene začalo viac ako 1 600 tanečníkov a na Slovensku je ťažké nájsť tanečný projekt, v ktorom by nepôsobil odchovanec Bralenu.

Doteraz s ním spolupracovalo 53 pedagógov z 12 štátov sveta: Slovensko, Česká republika, Rakúsko, Nemecko, Holandsko, Francúzsko, Veľká Británia, USA, Brazília, Kanada, Južná Afrika a Pobrežie Slonoviny. V repertoári má tanečné divadlo 60 choreografií od 21 choreografov zo 7 štátov sveta: Slovensko, Česká republika, Maďarsko, Veľká Británia, Francúzsko, USA a Brazília.

Vstupné: 3 € v predpredaji/5 € v deň podujatia


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.