Večer s reklamou – film

Dátum a čas:
štvrtok - 21. 09. 2017 - 16:00 - 17:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Tak, ako majú filmy Oscarov, tak majú reklamy Cannes Lions. Ak ste zvedaví na to najlepšie z tohto ročníka medzinárodného festivalu kreativity, ktorý sa konal v júni, príďte do Kasární/Kulturparku 21. septembra o 18:00 hod.

Večer s reklamou, ktorý sa nesie v duchu Konečne reklama bez prerušovania filmom, ponúkne prehľad najlepších reklám z celého sveta. Tie, ktoré získali ocenenia Lev, sú celosvetovo uznávané ako najväčší úspech v značkových komunikáciách a víťazov zaradí medzi svetovú kreatívnu elitu.

Ľudia, ktorí pracujú v kreatívnej komunikácii, zábave, dizajne a technike z takmer 100 krajín, prišli do Cannes, aby zistili, kde priemysel smeruje a oslavuje silu tvorivosti ako sily pre podnikanie, pre zmenu a pre dobro. Mali možnosť vypočuť si inšpiratívne prednášky od svetových kreatívcov a značiek a stretnúť sa s najväčšími osobnosťami reklamného, marketingového, ale aj šoubiznisového sveta.

Vstupné: 1 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.