ZRUŠENÉ!!! Veronika Rabada – koncert

Dátum a čas:
nedeľa - 28. 11. 2021 - 18:00 - 19:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Jesenný večer príde do Kasární/Kulturparku spríjemniť speváčka Veronika Rabadová Šoltysová so svojou kapelou, známa pod umeleckým menom Veronika Rabada. Na jej koncert môžete prísť 28. novembra 2021 (pôvodný termín 7. 11. 2021) o 18:00 hod. Na hudobnej scéne nie je táto Košičanka žiadnym nováčikom. Spievala v rôznych slovenských zoskupeniach. Poznať ju môžeme zo skupiny Hrdza, kde pôsobila trinásť rokov. Na sólovú dráhu sa vydala pred štyrmi rokmi.

Speváčka pôvodom z Kysaku, žijúca v Košiciach, zaujala už svojim debutovým albumom Lúka (2018), z ktorého sa na koncertoch a v rádiách už udomácnili piesne Ach JaníčkoZabudniLúka, či Husičky. Nedávno predstavila novú skladbu Radosť mám. Na koncerte zaznejú nielen piesne z albumu, ale napríklad aj slovenské hity Koho ľúbim, Ľúbim cigána Jána či Čerešne…

Podujatie sa uskutoční v režime kompletne zaočkovaní.

Vstupné: 5 €

Vstupenky online:

Zakúpené vstupenky na 7. 11. 2021 platia aj na koncert v novom termíne 28. 11. 2021. Refundáciu vstupného si uplatnite na office@k13.sk.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.