Vesna #MyaVy Tour a Wandererove Segry – koncert

Dátum a čas:
sobota - 30. 11. 2019 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Koniec novembra prinesie do Kasární/Kulturparku čisto ženský hudobný večer. Na pódiu vystúpia dve kapely, ktoré publikum isto očaria nielen krásou a ženskosťou, ale predovšetkým hudobnými výkonmi. Predstaví sa česká skupina Vesna, spočiatku označovaná ako dievčenský Čechomor a slovenské Wandererove Segry. Vesna vyráža na prvé klubové turné #MyaVy Tour po slovenských a českých mestách so svojim debutovým albumom Páta bohyně. V Košiciach bude koncertovať 30. novembra 2019 o 20:00 hod.

Diváci sa môžu tešiť na poriadnu nálož energie v podaní formácie, hrajúcej pop folklórne piesne so symfonickým nádychom. Na konte má okrem iných spoluprác i úspešný januárový koncert ako predskokan škandinávskej speváčke Aurora v Prahe. Kapela speváčky a textárky Patricie Fuxovej sa na hudobnej scéne predstavila v minulom roku. V novembri vydala debutový album, za ktorý získala nomináciu Ceny Andel na Objav roka. Hudobne sa obracia ku koreňom a je charakteristická snovými textami.

Wandererove Segry, ktoré otvoria večer, sú alternatívna dievčenská kapela, pôvodne založená troma a dvoma sestrami z východného Slovenska. Ich koncerty dýchajú ženskou energiou, kreativitou, hudbou v spleti rôznych štýlov a magickými textami prežitých príbehov. Počas svojho pôsobenia kapela vydala single Slunečnice a Wanderer, ktorý sa udržal štyri týždne v hitparáde Demovnica FM. Kapela získala tiež nomináciu na Objav roka Radio_Head Awards 2017.

Vstupné: 8 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.