Vianočná Janais – koncert

Dátum a čas:
nedeľa - 09. 12. 2018 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Príďte sa nadýchnuť atmosféry Vianoc so speváčkou Janais a jej kapelou. Po krstných koncertoch nového albumu Ilúzie nebudú chýbať ani vianočné. V Košiciach ju jej priaznivci uvidia v Kasárňach/Kulturparku 9. decembra o 19:00 hodine. Okrem  autorských skladieb sa môžete tešiť na tradičné slovenské koledy, ale aj na najkrajšie vianočné piesne vo francúzštine a angličtine ako sú Petit Papa Noël, L’enfant au tambour či Go tell it on the mountain.

Janais je slovenská speváčka a skladateľka, spievajúca v slovenčine, angličtine a francúzštine. Okrem viacerých hudobných spoluprác, doteraz vydala štyri vlastné štúdiové albumy – SVETABOJ (2009), EUFÓRIA (2013), VIANOČNÁ JANAIS (2015) a ILÚZIE (2018). Vianočný album získal nielen skvelé kritiky, ale aj zlatú platňu za predaj. To najlepšie z neho zaznieva už každoročne na speváčkiných decembrových koncertoch, ktorých súčasťou môžete byť aj vy.

Bonusom na koncerte bude jej najnovší repertoár z nového albumu Ilúzie, ktorý sa rodil tri roky. Okrem singlov známych z éteru Blízko (duet s Petrom Bažíkom), Hlavolam, Nad hladinou či pieseň v angličtine Shoulder sú na ňom aj tri úplné novinky a najznámejší slovenský šansón Čerešne, preložený do francúzskeho jazyka.

Vstupné: 12 €

Vstupenky online:

 

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.