Visual KidLab: Koláž

Dátum a čas:
pondelok - 07. 12. 2015 - 14:30 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne//Kulturpark, budova Bravo


Výtvarné workshopy Visual KidLab sú určené pre deti a mládež vo veku od 4 rokov pre jednotlivcov aj organizované skupiny. Počas pravidelných stretnutí sa deti spolu s lektorkou naučia zaujímavosti zo sveta výtvarného umenia. Lektorka  Mgr. Art. Petra Housková im každý pondelok popoludní v budove Bravo v Kasárňach/Kulturparku priblíži témy, ako sú napr. súčasná kresba, experimentálna grafika alebo koláž.

V decembri sa malí výtvarníci  budú venovať koláži, ktorú si ako výtvarnú techniku osvojili dadaisti, ako napr. Kurt Schwitters, Hannah Höch, Raoul Hausmann a surrealisti. Metóda koláže má širší dosah a v maliarstve ovplyvnila spôsob komponovania, riešenia obrazovej plochy alebo tvaru.

Vítané sú deti aj mládež, začiatočníci aj pokročilí. Máte možnosť prihlásiť dieťa na celý rok, prípadne len na jednotlivé tematické workshopy. Odporúčame priniesť si pohodlné pracovné oblečenie a prezuvky. Je potrebné prihlásiť sa mailom na tatiana.kozejova@k13.sk alebo telefonicky na tel. č.: 0948 372 210.

Vstupné: 1 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.