VIVA PRE-DE-TA – tanečná súťaž

Dátum a čas:
štvrtok - 14. 05. 2015 - piatok - 15. 05. 2015 - 6:00 - 18:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Občianske združenie VIVA – tanečná škola Zádielska každoročne organizuje tanečnú súťaž PRE-DE-TA. Inak tomu nebude ani v roku 2015. Účastníkmi projektu sú amatérske umelecké súbory so zameraním na balet, moderný tanec, muzikál, súčasný tanec, street dance a hip-hop. Podujatie, zamerané na podporu efektívneho využitia voľného času s eliminovaním negatívnych vplyvov na deti a mládež, sa uskutoční v Kasárňach/Kulturparku 14. a 15. mája. Jeho  cieľom je vytvoriť priestor pre rozvoj talentu jednotlivca i skupiny, prezentáciu ich tvorby a vytváranie dialógu.

Prvý deň sú na programe kategórie scénický tanec, balet a súčasný tanec, ďalší je vyhradený pre disciplíny street dance, open, show dance a hip-hop. Očakávaná účasť súťažiacich je cca 800 – 900 detí a mládeže vo veku 4 – 21 rokov. Do projektu sa zapojilo 25 ZUŠ, súborov a tanečných škôl z Košického a Prešovského samosprávneho kraja.

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.