Vladimir 518/LA4/DJ Mike Trafik + prezentácia knihy Kmeny

Dátum a čas:
piatok - 19. 09. 2014 - 18:00 - 20:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Všetkých fanúšikov rapu a hip-hopu pozývame na koncert jedného z najdlhšie pôsobiacich raperov na českej scéne, ktorý si hovorí Vladimir 518. Známy je aj svojim účinkovaním v skupine PSH, s ktorou vydal dva albumy. Aktívny je aj na grafity scéne, je ilustrátor, výtvarník, autor a zakladateľ vydavateľstva Big Boss. Je nositeľom ceny Anděl za svoj zatiaľ posledný album Idiot.

Podporiť ho príde krajan s pseudonymom LA4. Ten je takisto nositeľom ocenenia Anděl v žánrovej kategórii R’N’B a HIP-HOP v roku 2007 za album Panoptikum. Na pražskej umeleckej scéne je známy aj ako writer už od 90. rokov dvadsiateho storočia.

Do tretice vystúpi aj DJ Mike Trafik, pôsobiaci ako hudobný producent skupiny PSH. Patrí ku špičke hudobnej ‚urban‘ scény v Českej republike.

Pred koncertom bude prezentácia knihy Kmeny, ktorá vyšla vo vydavateľstve Big Boss. Jej autorom je antropológ Michal Josephy a na 744 stranách mapuje alternatívne životné štýly v rokoch 1968 až 1989.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.