Výmenník Wuppertálska: Farmársky trh

Dátum a čas:
sobota - 12. 09. 2015 - 12:00 - 16:00

Miesto konania:
Výmenník Wuppertálska


Pri príležitosti druhého výročia Komunitnej záhrady KVP pri Výmenníku Wuppertálska sa uskutoční 12. septembra o 14:00 hod. farmársky trh. Pripravený je zaujímavý program v spoločnosti skupín a ľudí, ktorí vo výmenníku pôsobia – grilovanie, vystúpenie hudobného dua bratov Demeterovcov, príjemná atmosféra a veľa dobrôt z jesennej úrody.

Svoje plány predstavia skupiny, lektori a občianske združenia, ktoré sú vo výmenníku stálicami, aj tie, ktoré tam budú pôsobiť od septembra. Pridávajú sa občianske združenia Živica, EKO ľudia a Slovenská ornitologická spoločnosť BirdLife Slovensko.

Ako je dobrým zvykom, ochutnať a kúpiť si budete môcť tradičné dobroty od výmyslu sveta. Podávať sa bude ovocie, zelenina, zaváraniny, sirupy a rôzne iné maškrty, dopestované v záhradkách miestnych obyvateľov. Na workshope sa naučíte, ako si vyrobiť bio sviečku. Dozviete sa, čím je záhrada výnimočná a prečo by sme na ňu mali byť všetci hrdí. Vyhlásený bude aj víťaz o najkrajší balkón sídliska. Súčasťou je tiež výstava herbára Dulenka.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.