VYVA FASHION SHOW „Z LESA“ – módna prehliadka

Dátum a čas:
utorok - 10. 11. 2015 - 17:00 - 19:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Módna značka VYVA, ktorú vytvorila skupina obyvateliek zo Sídliska Nad jazerom na workshopoch vo Výmenníku Važecká pod vedením Jany Bučkovej, sa opäť predstaví na módnej prehliadke VYVA FASHION SHOW v Kasárňach/Kulturparku. Tentoraz  s kolekciou Z lesa sa predvedú modelky 10. novembra v budove Alfa o 19:00 hodine.

Ženy a dievčatá pripravili celkom novú a unikátnu kolekciu, ktorej ústrednou témou sa stal les. Inšpirovali sa prirodzenou krásou, ktorú zosobňuje príroda a čarovné prostredie okolitých lesov. Tak prirodzene, ako rastú stromy, kvitnú lúky, spracováva prírodné elementy aj VYVA.

„Kolekciu tvorí niekoľko úplne nových modelov, ale zároveň komponuje aj úspešné modely, ktoré v rámci témy jemne transformuje do nových foriem a farieb. Na prehliadke sa predstaví približne 20 kompletných modelov pre dámy, deti, ale aj pánov. A ako to už býva zvykom, nebude to prehliadka bez konceptu a myšlienky. VYVA si opäť pripravila príbeh, ktorý predvedú na prehliadkovom móle modelky, tanečnice, ale aj samotné dievčatá, ktoré vo výmenníku tvoria. Výnimočnosťou bude osobnejšie predstavenie všetkých našich návrhárok, ktoré na modeloch pracovali a vytvorili originálnu kolekciu s pridanou hodnotou. Každý odev v sebe totiž nesie kúsok zo srdca každej z nás, ktorá pod hlavičkou VYVA tvorí,“ povedala Jana Bučková.

Vstupné: 2 €/1 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.