We are here – Cluster Ensemble – koncert

Dátum a čas:
sobota - 22. 11. 2014 - 15:00 - 17:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


S projektom WE ARE HERE prichádza do košických Kasární/Kulturparku netradičné zoskupenie Cluster Ensemble s programom Noha k nohe alebo Čo sa skrýva v písacom stroji. Ivan Šiller a Fero Király sa budú s deťmi hrať, objavovať nové zvuky a vytvárať vlastné skladby na podujatí 22. novembra o 17. hodine.

Cluster Ensemble vznikol v roku 2008 v rámci slovenskej premiéry skladby Stevea Reicha Šesť klavírov ako skupina umelcov – hudobníkov, ktorých hlavným zámerom je vytvárať intermediálne projekty, performance a happeningy v spolupráci s výtvarníkmi, filmármi, fotografmi a vizuálnymi umelcami. Cluster Ensemble tvoria hudobníci zo Slovenska, Čiech, Talianska, Kórey: Ivan Šiller (klavír, tlieskanie, paličky, a umelecké vedenie), Zuzana Biščáková (klavír, tlieskanie, paličky), Fero Királly (klavír, paličky), Eunjoo Noh (Kórea; klavír, paličky), Dalibor Kocian (paličky, marakas), Lenka Novosedlíková. Súbor sa venuje interpretácii hudby 20. storočia a interpretácii súčasnej hudby.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.