Woody Allen: Weekend – premietanie filmov

Dátum a čas:
sobota - 25. 04. 2015 - nedeľa - 26. 04. 2015 - 17:00 - 18:30

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Na striebornom plátne Kasární/Kulturparku sa budú počas víkendu 25. a 26. apríla odohrávať príbehy hrdinov z dvoch úspešných filmov Woodyho Allena. Diváci uvidia z jeho bohatej produkcie Kúzlo mesačného svitu a Do Ríma s láskou.

Známy americký filmový režisér, spisovateľ, herec a komik Allen Stewart Konigsberg  je jedným z mála, ktorý sa dokázal presadiť ako tvorca vlastných autorských filmov. K tomu potreboval široké spektrum znalostí, mnoho talentu, a hlavne vytrvalosť.

Takmer osemdesiatnik produkuje jedno majstrovské dielo za druhým. Za štyri desiatky rokov sa preslávil inovačným poňatím komediálneho žánru i osobitým štýlom. Narodil sa v Brooklyne v New Yorku. Štúdium na univerzite skončil už v prvom semestri a zamestnal sa v NBC ako scenárista. Popritom sa snažil presadiť sa ako tvorca vtipných gagov pre komikov a pre rôzne vystúpenia v nočných podnikoch.

Vstupné: 2 €

Podujatie je spolufinancované z dotačného systému Ministerstva kultúry Slovenskej republiky.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.