XindlX – koncert

Dátum a čas:
sobota - 14. 11. 2020 - 19:00 - 21:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Mimoriadna situácia a prijaté opatrenia na zamedzenie šírenia pandémie koronavírusu zamedzili organizovaniu hromadných kultúrnych podujatí. Okrem iných musel prispôsobiť svoj koncertný program aj hudobník Xindl X,, ktorý sa po troch rokoch mienil vrátiť do Košíc. V Kasárňach/Kulturparku mal vystúpiť 1. mája 2020, ale z pochopiteľných dôvodov musel koncert presunúť až na 14. novembra 2020. Slovenskí fanúšikovia budú musieť na jeho príchod trochu počkať. Zakúpené lístky na jeho vystúpenie zostávajú v platnosti. 

Pražský rodák, spevák, gitarista a skladateľ, vlastným menom Ondřej Ládek patrí k najúspešnejším českým umelcom. Na hudobnej scéne sa objavil v roku 2007, kedy vyhral so skladbou Mamut súťaž Česko hľadá pesničku. Netrvalo dlho a už o rok v septembri vydal debutový album Návod ke čtení manuálu, za ktorý získal nomináciu na cenu Českej hudobnej akadémie Anděl v kategórii folk a country. Rovnomenný singel z albumu získal o rok neskôr tú istú nomináciu v kategóriách pieseň roka a videoklip roka. Posledný album Sexy Exity je z roku 2018. Minulý rok vypredal Xindl X Fórum Karlín a budúci rok sa chystá na pražskú O2 arénu. Predtým však odohrá koncerty na Slovensku.


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.