Young spirits – módna prehliadka

Dátum a čas:
utorok - 26. 06. 2018 - 15:00 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Young spirits je pilotný multimediálny projekt módnej prehliadky študentov viacerých umeleckých odborov Školy úžitkového výtvarníctva v Košiciach, ktorí odprezentujú svoju jedinečnú prácu. Príďte podporiť tvorbu mladých autorov a okúsiť atmosféru novej generácie 26. júna o 17:00 hod. do Kasární/Kulturparku.

Študenti odevného dizajnu, fotografi, scénografi, animátori a grafici spoja svoje sily a predvedú svoje unikátne výtvory. Prehliadka bude pozostávať z tvorby mladých autorov odevného dizajnu. Kolekcie Homeless, Naked a Face to face boli ocenené na Módnej línii mladých v Prešove.

O umeleckú atmosféru sa postarajú študenti scénografie scénou z bielych priestorových objektov, na ktoré fotografi premietnu fotky počas viacerých kolekcií. Grafici odprezentujú svoje zručnosti premietaním na odevy a animátori spestria celú akciu neštandardnými animáciami.

V závere módnej prehliadky návštevníci uvidia modely bývalej študentky ŠUV, študentky VŠVU, Dominiky Szöllösovej, ktorá pôsobila a tvorila na Bali.

Vstup zdarma

 


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.