Zayo: Wassup – koncert (Leto v Kulturparku)

Dátum a čas:
sobota - 14. 08. 2021 - 20:00 - 22:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Raper Zayo pôvodom z Košíc, známy z pôsobenia v skupine Haha Crew, sa v súčasnosti vydal na sólovú dráhu, a treba povedať, že sa mu darí a teší sa veľkému záujmu poslucháčov najmä z radov mládeže. V máji tohto roku vydal v poradí už druhý sólový album s názvom Wassup podľa legendárnej scény z filmu Scary Movie. Tracky z neho si budú môcť fanúšikovia vypočuť naživo počas turné. Aj keď momentálne žije v Bratislave, svoje rodné mesto prirodzene neobíde. Stále sa cíti ako Košičan, a preto sa na domáce publikum obzvlášť teší. Na Lete v Kulturparku nemôže chýbať. Na jeho koncert sa môžete prísť vyšantiť 14. augusta 2021 o 20:00 hod.

Na nahrávanie albumu si ako hostí prizval kolegov z Haha Crew Sameya a Dalyba, s ktorými neskončil spoluprácu, len každý z nich to skúša aj samostatne. Prispeli aj český spevák a raper Ben Cristovao a samozrejme Ego, ktorý nevynecháva projekty svojich blízkych košických kamarátov.

Vstupné: 10 €

Vstupenky online:


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.