Zimný zber – výstava

Dátum a čas:
pondelok - 19. 01. 2015 - piatok - 30. 01. 2015 - 12:00 - 16:00

Miesto konania:
Kasárne/Kulturpark


Fakulta umení TU v Košiciach pozýva na výstavu semestrálnych prác študentov architektúry, dizajnu a výtvarného umenia pod názvom Zimný zber 2015. Spektrálna výstava, ktorú môžu diváci vzhliadnuť od 19. do 30. januára 2015 sa uskutoční vo výstavných priestoroch Kasární/Kulturparku, v budove Bravo. 

Výber diel študentov bakalárskeho a magisterského štúdia sú už tradične lákadlom pre domácu odbornú aj širšiu umeleckú verejnosť. Výstava ponúka celé spektrum umeleckej činnosti na košickej Fakulte umení TU – od architektonických projektov, cez dizajnérske koncepty až po interaktívne umelecké diela, ktoré vznikli v rámci jednotlivých profilovaných ateliérov. Vernisáž výstavy sa uskutoční 19. januára 2015 o 17:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku v budove Bravo za účasti predstaviteľov Fakulty umení a pozvaných hostí. Fakulta umení TU v Košiciach chce týmto podujatím poukázať nielen na tvorivosť a invenciu svojich študentov, ale aj špecifické možnosti štúdia, ktoré ponúka v kontexte slovenských vysokých umeleckých škôl.

Otváracie hodiny: utorok – nedeľa od 14:00 do 18:00.

Print


Poloha na mape

Loading Map....

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.