Ukáž, čo je v tebe a staň sa súčasťou USE THE C!TY

Tento ročník festivalu USE THE C!TY prináša pre miestne umelecké skupiny príležitosť vystúpiť na festivale. Stačí si pripraviť dobrú šou, prihlásiť sa a možno to budeš práve ty, kto bude uvedený v programe medzi headlinermi.

USE THE C!TY je oslavou umenia v uliciach a do jeho programu sa teraz môže zapojiť každý, kto má odvahu a chuť ukázať svoj talent a prezentovať seba a svoju originalitu pred Košičanmi. Celý týždeň, od 30. mája, bude na Námestí osloboditeľov (pred Auparkom) postavená obrovská plastová bublina, v ktorej sa odohrá hlavná časť programu (2. – 5. jún). Tri dni pred festivalom bude bublina vyhradená pre miestnych divadelníkov, tanečníkov a rôzne iné formy umeleckých zoskupení. Nezáleží na umeleckom backgrounde ani na rokoch skúseností. Ak si dobrý, umožníme ti vystúpiť a uvedieme ťa aj v oficiálnom programe festivalu. Táto výzva sa netýka hudobníkov. Pre nich je pripravený tradičný formát Hudba v meste v piatok, 3. júna.

Ako sa zapojiť?

Stačí vyplniť online formulár na stránke www.vymenniky.sk a zaslať nám ho do 15. mája.

Text: Renáta Zolnaiová

IMG_7562zmensene

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.