USE THE C!TY: Hudba v meste – prihlás sa!

Festival USE THE C!TY každoročne láka tisíce ľudí, aby si svoje mesto pozreli z inej perspektívy ako obvykle. Tohtoročný sa uskutoční od 30. mája do 2. júna 2018 v centre Košíc a jeho hlavným mottom je citát Jane Jacobs: „Si tým, kde žiješ“. Vďaka množstvu slovenských a zahraničných umelcov, ktorí s vysokým nasadením oživujú známe aj neprebádané zákutia Košíc, majú diváci možnosť vidieť verejný priestor inými očami.

Prípravy na desiaty ročník festivalu USE THE C!TY vrcholia a my hľadáme aktívnych obyvateľov, ktorí sa neboja ukázať a pomôžu oživiť mesto pomocou rozličných foriem umenia. Zapojiť sa môžu do rôznych aktivít. V ponuke je aj Hudba v meste, ktorá počas piatkového večera, 1.júna, spojí milovníkov kvalitnej a rôznorodej hudby.

Prihlásiť sa na ňu môžu ešte stále kapely alebo jednotlivci. Stačí, keď do 10. mája 2018 vyplnia formulár, ktorý nájdu webovej stránke alebo napíšu na spots@k13.sk. Organizátori festivalu im zabezpečia miesto na hranie v historickom centre mesta s pripojením na elektrinu a zakreslenie v mape festivalu. Priniesť si treba len nástroje, dobrú náladu a viditeľné označenie kapely/jednotlivca.

Viac informácií na www.usethecity.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.