V bláznivej show predstaví Juraj Hnilica svoj najnovší singel Každé ráno

Špeciálne odviazané, rockové mini turné po štyroch mestách Česka a Slovenska absolvuje Juraj Hnilica, na ktorom predstaví svoj nový singel „Každé ráno“. Sľubuje bláznivé rockové prevedenie autorských skladieb, podporené nástrojmi ako saxofón a sláčiky, plné emócií a živelnej energie, V Kasárňach/Kulturparku bude koncertovať 20. januára 2017 o 19:00 hod. 

hnilica-jpegMuzike sa tento talentovaný Martinčan aktívne venuje viac ako 17 rokov. Pôsobil v kapelách Bačova fujara, Horská chata, Nothing a Editor. Známejším sa stal až v roku 2015, keď zažiaril v televíznej šou Česko Slovensko má talent, kde sa dostal z úvodného kola hneď do finále. Prezentoval svoje autorské skladby „Aká si krásna“ a „Uletení anjeli“. Refrén „Milujem našu Zem“ si získal srdcia mnohých ľudí nielen doma, ale aj v zahraničí. V súťaži skončil na tretej priečke.

Spevák, muzikant, skladateľ, textár a producent začal spievať, keď mal 9 rokov. Na základnej škole sa úspešne zúčastňoval rôznych speváckych súťaží. Aktívnejšie sa hudbe začal venovať v roku 2001, keď spolu s kamarátmi Michalom Kulichom a Jánom Lichnerom založili kapelu Bačova fujara, s ktorou nahrali 4 albumy. Posledný z nich vyšiel v roku 2011 pod názvom „Konečne!“. Juraj bol hlavným skladateľom a textárom kapely.

V roku 2014 sa rozhodol pre sólovú dráhu. Ako predzvesť albumu nahral akustickú verziu pesničky „Aká si krásna“, kde na tvorbe videoklipu spolupracoval s organizáciou Greenpeace, ktorá mu poskytla unikátne zábery. Odrazovým mostíkom jeho ďalšieho pôsobenia bolo EPčko s názvom „Dovoľte mi predstaviť sa Vám“.

Na jeho košickom koncerte nebude chýbať čerstvá novinka a najosobnejšia pieseň „Každé ráno“, ale aj staršie hity a veľa ďalších z jeho tvorby. S Uletenými anjelmi, Bláznom či songom Aká si krásna si publikum nepochybne podmaní. Spolu so svojimi hudobnými hosťami ponúkne energický zážitok prítomného okamihu, v ktorom sa snúbi krása, láska a harmónia.

 

m16tp_juraj_hnilica_plagat_2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.