V stand-up úli Lujzy a Didiany je veselo, s trúdmi aj bez nich je vždy komédia

Prestaňte si myslieť, že pobaviť vás môžu iba muži – stand-upisti. Pohľad ženy – komičky na bežné životné situácie najmä z rodinného prostredia – manžel, partner, deti, priatelia, môže byť rovnako zábavný. Určite vás o tom presvedčia Lujza s Didianou, s hostkami Simonou Salátovou z rovnakého fachu a Barborou Piešovou, aktuálnou SuperStar, ktorá sa postará o dobrú náladu hudobnými vstupmi.  

A vôbec to nebudú silné a urážlivé reči len o mužoch. Iba trochu zveličené a vtipne porozprávané príbehy „zo života hmyzu“ – trúda a včelej kráľovnej. Nezdá sa vám to dosť smiešne? Tak sa zabávajte na vlastných historkách zo svojho úľa. Ktovie, či vám bude do smiechu. Spoľahnite sa na osvedčené ženské trio, ktoré vás príde pobaviť na Leto v Kulturparku 4. augusta 2021 o 19:00 hod. so ženskou show Ladies Comedy. Možno sa s ním budete cítiť ako doma.

Zmysel pre humor herečke a komičke Lujze Garajovej Schramekovej a moderátorke Dagmar Didiane Dianovej určite nechýba. Skvelo ich doplní Simona, ktorá v stand-upe nie je žiadnym nováčikom. Doslova sa vyníma medzi kolegami zo Silných rečí, pretože ako jediná zastupuje nežné pohlavie, ktorého je v humornej brandži ako šafranu. Takže o mužoch toho vie naozaj dosť. Veď o nich aj porozpráva. Aby toho nebolo málo, jedného profesionálneho komika má aj doma. Určite je jednou z inšpirácií, takže bude o čom hovoriť. Pripravte sa na poriadnu dávku humoru. Ženský špeciál Ladies Comedy bude príjemným osviežením letného večera. Bude veľa smiechu a dobrá hudba.

Herečka, stand-up komička a speváčka Lujza Garajová-Schrameková pochádza z divadelnej rodiny. Osem rokov bola členkou Radošínskeho naivného divadla. Vystupovala v nezávislom Túlavom divadle. V Štúdiu L+S hrala spolu s Milanom Lasicom v predstavení Listy Emilovi. Dlhšiu dobu vystupovala v stand-up comedy šou Jána Gorduliča Silné reči, takže sa toho vtipného nalepilo na ňu veľa a má z čoho čerpať. Do povedomia sa dostala aj vďaka televíznym seriálom. Už niekoľko rokov prináša s Didianou zábavu a uvoľnenie projektom Ladies Comedy. Dlhodobo je u nás málo žánrov pre ženy, takže túto medzeru sa snažia vyplniť. Išlo im o to, aby ich vytiahli von a aj seba, ale vítaní sú aj muži.

Dagmar „Didiana“ Dianová je obľúbená slovenská moderátorka, ktorej meno je dobre známe vďaka rozhlasovým a televíznym éterom. Má bohaté skúsenosti s moderovaním podujatí, relácií, reality show, kultúrnych i športových akcií. Svoj talent uplatnila nielen v televízii, ale najmä v rozhlasovom éteri. V známom Fun Rádiu má už dlhé roky svoj priestor za mikrofónom popoludňajšieho vysielania. Svoj veselý prístup k životu a kreativitu aktívne naplno využíva ako stand-upistka v Ladies Comedy. Podieľa sa na nej autorsky aj performérsky. Zámer inteligentným ženským humorom pobaviť najmä ženské publikum, dámam vychádza a tešia sa priazni publika po celom Slovensku.

Keď sa ku dvojici Lujza a Didiana pridá ďalšia stand-up komička Simona Salátová, výnimočne opäť žena, namiesto hosťa muža ako zvyčajne, nemôže to dopadnúť nijako inak ako skvelo. Ženy, poviem vám, že keď sa tie tri pustia do rozprávania príbehov z partnerského života, neprestanete sa smiať. Je to nevyčerpateľná studnica príhod, ktoré sa, čuduj sa svete, dejú aj okolo vás a dôverne to poznáte. A nejde len o tú zábavnú mužskú časť, vedia si robiť srandu prirodzene aj na vlastný účet. Obidve veľmi rady na seba prezrádzajú aj svoje „prúsery“ a diváčkam sa hneď ide ľahšie domov, keď vidia a počujú, že ich životy sú veľmi podobné tým ich. Tak čo, vytiahnu vás von?

Vstupenky online:

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.