V tvorivej dielni humoru na javisku so zabávačmi 3T sa musíte smiať

Podarená trojica a ešte podarenejšie ich improvizačné stand up vystúpenia. Kto sú 3T alebo aj Tri tvorivé tvory, to už hádam každý vie. Aj to, že na ich predstaveniach nie je nikdy nuda. V Kasárňach/Kulturparku sú už ako doma a diváci ich chcú vidieť zas a znova. Chcú sa zabávať a od srdca smiať sa. Aj preto nebudú chýbať ani na festivale Leto v parku. Na troch hercov, ktorými sú Juraj „Šoko“ Tabaček, Lukáš „Pucho“ Púchovský a Stanislav „Stanley“ Staško, sa už môžu tešiť. Publikum prídu rozveseliť 10. augusta o 19:00 hod.

S čím do Košíc prídu, na to jednoducho odpoveď nie je a nikdy nebude. Zahrajú čo život prinesie a čo si ľudia budú priať. Oni si zvolia tému, okolo ktorej sa budú herci točiť a pokúsia sa im na mieste vymyslieť zmysluplný príbeh, ktorý by ich mal rozosmiať. Počas hry svojimi reakciami môžu diváci svojimi reakciami meniť a usmerňovať dej, takže sú jej spolutvorcami. Tri tvorivé tvory sú majstri svojho humorného hereckého remesla a mnohých tvárí. Tvoria a hrajú za pochodu, bez akejkoľvek prípravy a nepotrebujú vymýšľať ani názvy svojich predstavení. Na prípravu im stačia tri minúty pred každým skečom, aby si dohodli stratégiu, čo je vlastne najkratší a jediný scenár, podľa ktorého sa aj tak nikto z nich neriadi. Mnohokrát prekvapujú nielen vždy početné obecenstvo, ale aj samých seba. A práve to obidve strany baví. V plnom nasadení sú približne 90 minút a pritom sa ešte aj smejú. Keď sa smiech ozýva aj zo sály, to je voda na ich mlyn. Povzbudení potom tvoria a chrlia nápady a situácie ako diví, „potvory“.

Divadelno-improvizačná skupina vznikla v roku 2004 v Žiline. K dlhšie fungujúcej dvojici Pucho + Stano sa pripojil tretí člen – Šoko. Predtým sa tomuto kumštu venoval každý sám. V trojici je viac zábavy. Hrávali na Improligách, kde im nestačil krátky čas, určený na scénku, a tak sa zrodil nápad vytvoriť samostatnú show. Nápad sa ujal a počas tých rokov majú odohraných okolo päťsto predstavení, ktoré vždy zapĺňajú sály.

Vstupné: 7 € predpredaj/10 € v deň podujatia

Vstupenky online:

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.