Wassup? Na to vám odpovie Zayo na koncerte k novému albumu

Raper Zayo pôvodom z Košíc, známy z pôsobenia v skupine Haha Crew, sa v súčasnosti vydal na sólovú dráhu, a treba povedať, že sa mu darí a teší sa veľkému záujmu poslucháčov najmä z radov mládeže. V máji tohto roku vydal v poradí už druhý sólový album s názvom Wassup podľa legendárnej scény z filmu Scary Movie. Tracky z neho si budú môcť fanúšikovia vypočuť naživo počas turné. Aj keď momentálne žije v Bratislave, svoje rodné mesto prirodzene neobíde. Stále sa cíti ako Košičan, a preto sa na domáce publikum obzvlášť teší. Na Lete v Kulturparku nemôže chýbať. Na jeho koncert sa môžete prísť vyšantiť 14. augusta 2021 o 20:00 hod.

Zayo sa netají tým, že by mal najradšej pod pódiom aspoň päťsto skákajúcich fanúšikov, čo by za normálnych okolností nebol v jeho prípade problém, ale na druhej strane je si vedomý opatrení Úradu verejného zdravotníctva, ktoré sa musia rešpektovať. Takže je možné, že vstupenka sa každému neujde. Možno nabudúce. Celý album s desiatimi skladbami je dostupný na streamovacích službách.

Najnovší Zayov sólový projekt je z materiálu, na ktorom pracoval počas lockdownov. Nie je len zábavný, aj keď ho predstavil cez remake komédie, ale prináša aj vážnejšie témy a oveľa viac si dal záležať na textoch. Ako sa v jednom z rozhovorov vyjadril, vždy pristupuje k tvorbe seriózne a pri každej skladbe sedí dovtedy, kým nie je podľa jeho predstáv. Na nahrávanie albumu si ako hostí prizval kolegov z Haha Crew Sameya a Dalyba, s ktorými neskončil spoluprácu, len každý z nich to skúša aj samostatne. Prispeli aj český spevák a raper Ben Cristovao a samozrejme Ego, ktorý nevynecháva projekty svojich blízkych košických kamarátov.

Po debute spred dvoch rokov Navždy mladý a krátkom projekte Happy Halloween prichádza Zayo s plnohodnotným albumom Wassup, na ktorého živú prezentáciu sa vraj teší ako malé decko a jeho priaznivci tiež. Poznáte už texty skladieb Wassup, Myšlienky stokára ft. Samey,  Nayson, Hitlo ma ft. Ben Cristovao, Úsmev, VM, Leto Freestyle, Witch, Skylounge ft. Marko Damian, Dalyb, Taomi a Bratia & sestry ft. Samey? Keď si chcete zarapovať so Zayom, tak sa ich rýchlo doučte.

vstupenky online:

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.