Zahraj si v centre Košíc a naplň mesto hudbou

Na ôsmom ročníku USE THE C!TY festivalu (2. – 5. jún 2016) bude Košičanov zabávať obľúbené podujatie Hudba v meste. Tradične festivalový piatkový podvečer patrí rôznym hudobným žánrom a kapelám, ktoré si chcú zahrať v centre nášho mesta. Hudobníci sa už môžu prihlasovať.

Atmosféra, ktorú dokáže navodiť tridsiatka kapiel, hrajúca priamo medzi ľuďmi v uliciach je zakaždým iná a plná pozitívnej energie. Formát Hudby v meste pochádza pôvodom z Francúzska a jeho doslovný preklad by bol Oslava hudby. V tento večer sa v meste stretnú skupiny a milovníci hudby, aby si užili čaro pešej zóny v historickom srdci Košíc. Zviditeľniť sa hraním na Hlavnej a bočných uliciach môže hocijaká kapela a hudobník bez ohľadu na žáner, skúsenosti a profesionálny background.

Ako sa zapojiť?

Zaregistruj seba alebo svoju kapelu cez kontaktný formulár, ktorý nájdeš na http://vymenniky.sk/festival/use-the-city/. My zabezpečíme miesto na hranie v s pripojením na elektrinu, promo pre tvoju kapelu a uvedieme Ťa aj v oficiálnom programe festivalu. Prihlasovať sa môžeš do 15. mája 2016.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.