ZRUŠENÉ! Zlaté šlágre a nestarnúce evergreeny z televíznej obrazovky

Upozornenie: Podujatie Šláger paráda, ktoré sa malo uskutočniť 29. januára o 17:00 hod. v Kasárňach/Kulturparku,  je z technických dôvodov zrušené. Peniaze za vstupenky budú vrátené. 

Evergreeny Starý rodný dom, Elena, Plavovláska, Kam pláva naša loď, Malvína, Takto mi je, Či vravieť môžem a iné sa spájajú s legendou slovenských šlágrov Dušanom Grúňom, ktoré staršej generácii určite pripomínajú roky mladosti. Nielen tento spevák, ale aj jeho hudobní spolupútnici Mája Velšicová s hitmi Jožko, Jožko či Matička ach, chorvátsko-slovenská diva piesní Dalmácie Božanka s najznámejšími hitmi bývalej Juhoslávie, ale aj Lýdia Volejníčková zavítajú medzi svojich priaznivcov do Košíc. V Kasárňach/Kulturparku sa 29. januára o 17:00 hod. predvedú v plnej paráde na Šláger paráde pod vedením speváka a producenta REPETE Martina Jakubca.

Prešli už dve desaťročia od chvíle, čo televízna relácia REPETE Ivana Krajíčka ukončila svoje vysielanie. Koncerty však pokračujú a putujú po Slovensku aj vďaka Martinovi Jakubcovi, ktorý si na galakoncert pozval svojich kolegov z televíznej obrazovky TV Šláger a TV Osem, ktorí zaspievajú svoje televízne hity, porozprávajú vtipy i príhody zo života. Martin Jakubec zaspieva pieseň Slovensko krásne, od Tatier k Dunaju, ktorá ho preslávila po celom svete.

Je interpretom populárnych melodických šlágrov stredného kantilénového prúdu, úprav slovenských ľudových piesní a retro muziky na Slovensku. Na hudobnú scénu prinavrátil melódie, zábavu a obľúbený hudobný program REPETE. Stále populárne piesne podmanivo predstavuje vo svojom spracovaní.

Ako producent  hudobno-zábavných programov Slovensko sa zabáva, Šláger paráda, Hudobné želania, Zlatá dychovka, Jadran šou a iné získal popularitu u ľudí, ktorým chýba na televíznych obrazovkách ľudová hudba. Na svojom konte má  Martin Jakubec vydaných viac ako 30 sólových CD albumov, viac ako 10 hudobných kompilácií a 15 DVD nosičov programov vlastnej produkcie. Je držiteľom 6 Zlatých platní a ocenení IFPI za predaj nosičov.

Nenechajte si ujsť neopakovateľný hudobný zážitok a vychutnajte si výnimočnú atmosféru galakoncertu Šláger paráda spolu s osobnosťami slovenskej populárnej hudby zlatých šlágrov a evergreenov z rokov minulých z legendárneho programu REPETE.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.